Dołącz

ZAPRASZAMY

Zbieraj Punkty Rewards z ClubOpinions

KIM JESTEŚMY?

ClubOpinions umożliwia uczestnikom programu lojalnościowego ALL - Accor Live Limitless zbieranie punktów Rewards w zamian za ich opinie wyrażane w ankietach online. Łatwo jest zbierać Punkty Rewards, wyrażając swoją opinię w ankietach na różne tematy.

CO SIĘ STANIE, GDY SIĘ ZAREJESTRUJĘ?

Rejestrując się w ClubOpinions, dołączysz do grupy podobnie myślących osób, które biorą udział w programie ALL - Accor Live Limitless. Możesz pomóc w kształtowaniu produktów i usług, z których regularnie korzystasz, przedstawiając swoje poglądy w naszych prostych ankietach, w zamian za Punkty Rewards.

DZIAŁAJ

Oferując możliwość zdobywania punkty Rewards w zamian za udział w badaniach rynku, łączymy Ciebie – konsumenta – z osobami podejmującymi decyzje, które chcą wiedzieć, co myślisz.

Twoja opinia jest tym, co kształtuje przyszłość produktów i usług, z których korzystamy na co dzień, a marki na całym świecie są gotowe zapłacić Ci za Twoją opinię. W ramach podziękowania za udział w ankietach w wolnym czasie będziesz otrzymywać Punkty Rewards.

TWOJE DANE SĄ BEZPIECZNE

Będąc szanowanym podmiotem w branży badań rynku, ClubOpinions z dumą przestrzega rygorystycznych zasad zachowania poufności danych . Oznacza to, że możesz mieć pewność, że Twoje dane są u nas bezpieczne, gdy zbierasz Punkty Rewards za dzielenie się swoimi poglądami.

DALSZE INFORMACJE

Aby uzyskać więcej informacji na temat ClubOpinions, zapoznaj się z  często zadawanymi pytaniami Zasadami zachowania poufności danych  i  regulaminem lub skontaktuj się z nami, jeśli nadal masz jakieś pytania .